Ozonowanie Warszawa

Zadzwoń po więcej informacji!

ozonowanie Warszawa
ozonowanie koronawirus

COVID-19

Ozonowanie skutecznie zwalcza koronawirusa.

pleśń i grzyby

Pleśń, grzyby i bakterie

Skuteczne usuwanie grzybów i pleśni powstałych m.in. po zalaniach.

roztocza

Roztocza i drobnoustroje

Idealne rozwiązanie dla alergików.

Ozonowanie biur i mieszkań

Ozonowanie sprawia to, że powietrze staje się czyste i świeże, a także jest pozbawione wirusów, bakterii i innych substancji zagrażających ludzkiemu zdrowiu.

Bakterie

Roztocza i drobnoustroje

usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Nieprzyjemny zapach

pleśń i grzyby

Pleśń i grzyby

Ozonowanie

Ozon może być także produkowany przez specjalne urządzenia np. generatory ozonu. Jego skuteczność wynika z wchodzenia w reakcję ze związkami organicznymi (pleśń, grzyby, wirusy, bakterie, alergeny) i ich całkowitej likwidacji. Podczas procesu rozkładania ozonu uwalniana jest cząsteczka tlenu, która po połączeniu ze związkami chemicznymi neutralizuje je. Reakcja ta nazywana jest ozonowaniem. Sprawia to, że powietrze staje się czyste i świeże, a także jest pozbawione wirusów, bakterii i innych substancji zagrażających ludzkiemu zdrowiu.
Ozonowanie stosowane jest nie tylko po to by zdezynfekować powietrze, ale także po to by w szybki sposób usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy. Badania naukowe wykazały, że działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy również liczne certyfikaty zdobyte na szkoleniach, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby pomóc Klientowi z jego problemem.

Posiadamy środki najwyższej jakości, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych. Wszystkie środki używane przez nas są atestowane i dozwolone do używania w Polsce.

HACCP

postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi

Skontaktuj się

Działamy na terenie Warszawy oraz terenie całego województwa mazowieckiego.

Jeżeli masz pytania zadzwoń – chętnie pomożemy!

516 168 785

ASDDD Krzysztof Śliński

Specjalnością naszej firmy jest dezynsekcja,  dezynfekcja, deratyzacja oraz ozonowanie. Eliminujemy szkodniki i czynniki sprzyjające ich rozwojowi.

Obszar działania

Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

ASDDD Krzysztof Śliński

E-mail: krzysztofslinski@gmail.com
Telefon: 516-168-785
NIP: 113-226-47-13