Dezynsekcja Warszawa

Zadzwoń po więcej informacji!

usuwanie pluskiew - pluskwy

Zwalczanie pluskiew

Pluskwy najczęściej można spotkać w bliskim otoczeniu miejsca, gdzie śpią ludzie.
usuwanie karaluchów

Usuwanie karaluchów

Zwalczanie karaczanów (m.in. prusaki i karaluchy)

zwalczanie mrówek

Usuwanie mrówek

Mrówki potrafią przysporzyć problemów mieszkańcom domu lub użytkownikom biur.

Usuwamy skutecznie wszelkie szkodniki

Owady mogą być naprawdę poważnym problemem, szczególnie jeśli nasz obserwacja nie była zbyt wnikliwa, a nagle okazuje się, że samodzielne wyjście z sytuacji jest niemalże niemożliwe. Istotne jest, aby działać tak szybko, jak tylko szkodnik zostanie zauważony. Niestety, w wielu sytuacjach obecność jednego owada oznacza, że w domu jest ich już zdecydowanie więcej. Dlaczego nie wolno tego bagatelizować i kluczowe jest tak zwane działanie “na wczoraj” ?

usuwanie pluskiew - pluskwy

Pluskwy

Karaluchy

Karaluchy

mrówki

Mrówki

Komary

Komary

Dezynsekcja

Jeśli masz problem z insektami w swoim domu (lub biurze), to dobrze trafiłeś. Dezynsekcja polega na skutecznym i trwałym pozbyciu się szkodników. Gwarantujemy, że nasze metody są nie tylko efektywne, ale również bezpieczne.

Karaluchy, pluskwy, czy mrówki potrafią skutecznie utrudnić życie i jedynym sposobem na to, by pozbyć się ich definitywnie, jest profesjonalna dezynsekcja. To prawda, że są również domowe sposoby, jednak bardzo często są mało skuteczne lub krótkotrwałe. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym jak radzimy sobie z tępieniem owadów, to skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.

dezynsekcja

Jakie zagrożenie niesie ze sobą obecność szkodników w domu?

Jest wiele owadów, które mogą nam realnie zagrażać, ale kilka z nich wydaje się najbardziej popularnymi grupami zagrożeń. Zacznijmy od pluskwy. Już sam fakt, że żywi się ona krwią, jest dosyć niepokojący. To, że ukrywa się w bliskiej okolicy człowieka, we wszelkich zakamarkach, w elementach łóżka, kanapy, czy dywanu i zasłon nie poprawia sprawy. Pluskwa to pasożyt, który bez pożywienia może przetrwać nawet pół roku, dlatego bezwzględnie należy się go pozbyć, jak tylko zostanie zauważony. Dlaczego szybkie odpluskwianie jest takie ważne? Większa ilość pluskiew jest bardzo trudna do usunięcia, ale wciąż możliwa. Warto skorzystać wtedy z pomocy specjalistów, ponieważ namnażające się owady bardzo szybko wygrają nieprofesjonalnie prowadzoną przez nas walkę. Pluskwy nie tylko gryzą, zaburzają obraz czystego domu i sprawiają, że chcemy z niego uciekać. To owady przenoszące groźne choroby, które w kontakcie z krwią człowieka mogą stać się realnym, poważnym problemem. Przykładem tym może być częstość przenoszenia wirusa zapalenia wątroby typu B.

Teraz karaluchy. Te niepokojące stworzenia są przede wszystkim nosicielami grzybów, wirusów i wielu innych, mało bezpiecznych dla człowieka elementów, których warto jednak w swoim domu nie mieć. Mogą być przyczyną powstawania alergii, a w wielu przypadkach również i powikłań związanych z astmą. Chowają się tam, gdzie jest wilgotno i ciepło, a żer prowadzą od zachodu słońca aż po świt. Zrobią nam duży bałagan we wszystkim, co znajdzie się na ich drodze, ale mogą się też schować i bezpiecznie czekać na pokarm do 40 dni. Są bardzo wytrzymałe i wyjątkowo trudno się ich pozbyć, szczególnie gdy zdążyły się już rozprzestrzenić.

Wszyscy znają komary i wiedzą, jak bardzo uciążliwe są to stworzenia. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że oprócz denerwującego bzyczenia i nieprzyjemnych skutków ukąszeń są to owady przenoszące różnego rodzaju zarazki. Ponadto coraz częściej na ukąszenia komarów ciężej reagują dzieci. Jeszcze gorszym zagrożeniem są muchy. Są w stanie przenieść w jelicie kilkadziesiąt milionów zarazków, które wywołują dur brzuszny, gruźlicę, czy też polio. Mole spożywcze, powodujące świąd i infekcje pchły i wiele innych stworzeń, które pojawia się w naszym domu, magazynie, czy też biurze należy konsekwentnie wypraszać z domu. Niestety nie jest to wcale takie proste.

Po czym poznać, że odpluskwianie jest konieczne?

Nie jest powiedziane, że szkodniki namnażają się jedynie na peryferiach miast, przede wszystkim w domach. Warszawa jest pełna bloków, mieszkań i różnego rodzaju magazynów, które powinny być czym prędzej oczyszczone z problematycznych szkodników. Jeśli więc zauważymy na ciele drobne, czerwone plamki, które swędzą, warto być czujnym. Jeśli mamy podejrzenia co do konkretnego owada, należy poszukać w domu jego ciała lub jajeczek. Dopiero wtedy możemy już na niego składać winę za nasze zmiany skórne. Wtedy też warto pomyśleć nad zamówieniem profesjonalnej usługi do domu, aby problem przestał się rozprzestrzeniać, co bez jakiejkolwiek interwencji może się stać wyjątkowo szybko.

Nie zawsze da się zrobić wszystko, by w domu nie pojawiły się szkodniki. Niestety zwykłe niedopatrzenie, wyrzucenie przeleżanych śmieci na czas, zakurzony materac, zwinięty w rulon koc, zbyt wilgotno w łazience i wiele innych czynników może spowodować pojawienie się problemu. Obserwujmy otoczenie, starajmy się reagować szybko na wszystkie niecodzienne sytuacje.

Bałagan w produktach sypkich, latające, niewielkie owady po otworzeniu worka z mąką, ugryzienia na ciele, świąd skóry, nasilenie astmy, uciążliwe bzyczenie i każdy inny objaw, którego wcześniej u siebie nie obserwowaliśmy, powinniśmy skontrolować, aby móc reagować możliwie najszybciej. Dezynsekcja to konieczność i nie warto jej unikać.

Skuteczna dezynsekcja z ASDDD

Radzenie sobie z problemem namnażających się insektów we własnym domu bardzo często kończy się fiaskiem. Podejmowanie prób nieprofesjonalnej walki zwykle kończy się tym, że szkodników jest więcej, a my jesteśmy sfrustrowaniu. By uniknąć takich sytuacji, warto od razu zgłosić się do ludzi, którzy znają się na takiej walce i są w stanie szybko oraz skutecznie pomóc. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi odpluskwiania na terenie Warszawy i okolic.

Jeśli masz problem z insektami w swoim domu (lub biurze), to dobrze trafiłeś. Dezynsekcja polega na skutecznym i trwałym pozbyciu się szkodników. Gwarantujemy, że nasze metody są nie tylko efektywne, ale również bezpieczne.

Karaluchy, pluskwy, czy mrówki potrafią skutecznie utrudnić życie i jedynym sposobem na to, by pozbyć się ich definitywnie, jest profesjonalna dezynsekcja. To prawda, że są również domowe sposoby, jednak bardzo często są mało skuteczne lub krótkotrwałe. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym jak radzimy sobie z tępieniem owadów, to skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy również liczne certyfikaty zdobyte na szkoleniach, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby pomóc Klientowi z jego problemem.

Posiadamy środki najwyższej jakości, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych. Wszystkie środki używane przez nas są atestowane i dozwolone do używania w Polsce.

HACCP

postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi

Skontaktuj się

Działamy na terenie Warszawy oraz terenie całego województwa mazowieckiego.

Jeżeli masz pytania zadzwoń – chętnie pomożemy!

516 168 785

ASDDD Krzysztof Śliński

Specjalnością naszej firmy jest dezynsekcja,  dezynfekcja, deratyzacja oraz ozonowanie. Eliminujemy szkodniki i czynniki sprzyjające ich rozwojowi.

Obszar działania

Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

ASDDD Krzysztof Śliński

E-mail: krzysztofslinski@gmail.com
Telefon: 516 168 785
NIP: 113-226-47-13