Dezynfekcja Warszawa

Zadzwoń po więcej informacji!

ozonowanie Warszawa
usuwanie bakterii

Bakterie

Skuteczne usuwanie bakterii środkami chemicznymi.

pleśń i grzyby

Pleśń i grzyby

Skuteczne usuwanie grzybów i pleśni powstałych m.in. po zalaniach.

roztocza

Roztocza i drobnoustroje

Idealne rozwiązanie dla alergików.

Dezynfekcja mieszkań, biur oraz przestrzeni użytkowych

Celem dezynfekcji jest zniszczenie drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych. Jest wiele różnych metod na to, by osiągnąć ten cel, jednak kluczowe jest dopasowanie odpowiednich środków chemicznych.

Bakterie

Roztocza i drobnoustroje

usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Nieprzyjemny zapach

pleśń i grzyby

Pleśń i grzyby

Dezynfekcja

Dezynfekcja jest  niezbędna, jeśli doszło do skażenia. Pamiętajmy, że nosicielami drobnoustrojów mogą być insekty i gryzonie, dlatego warto zacząć od pozbycia się źródła zakażenia.

Na to, jaki będzie efekt dezynfekcji, mają wpływ między innymi takie czynniki, jak czas działania środków,  i ich stężenie  – im dłuższy czas, i im wyższe jest  stężenie środka dezynfekującego, tym większa część drobnoustrojów zostanie zniszczona.

Ze względu na to, iż środki chemiczne zwykle nie działają w środowisku suchym, ważny jest również stopień ich wilgotności, co jest szczególnie istotne w dezynfekcji powietrza.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy również liczne certyfikaty zdobyte na szkoleniach, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby pomóc Klientowi z jego problemem.

Posiadamy środki najwyższej jakości, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych. Wszystkie środki używane przez nas są atestowane i dozwolone do używania w Polsce.

HACCP

postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi

Skontaktuj się

Działamy na terenie Warszawy oraz terenie całego województwa mazowieckiego.

Jeżeli masz pytania zadzwoń – chętnie pomożemy!

516 168 785

ASDDD Krzysztof Śliński

Specjalnością naszej firmy jest dezynsekcja,  dezynfekcja, deratyzacja oraz ozonowanie. Eliminujemy szkodniki i czynniki sprzyjające ich rozwojowi.

Obszar działania

Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

ASDDD Krzysztof Śliński

E-mail: krzysztofslinski@gmail.com
Telefon: 516 168 785
NIP: 113-226-47-13