Deratyzacja Warszawa

Zadzwoń po więcej informacji!

deratyzacja warszawwa
usuwanie szczurów Warszawa

Szczury

Usuwanie szczurów.

usuwanie myszy warszawa

Myszy

Usuwanie myszy. 

Deratyzacja – usuwanie szczurów i myszy 

Niestety, szczury i myszy są nadal często spotykanym problemem. Dlaczego nie powinniśmy ignorować obecności tych gryzoni w naszych domach? Ponieważ mogą być nosicielami groźnych chorób (takich jak wścieklizna) i pasożytów (którymi mogą się zarazić również koty i psy). Są miejsca, gdzie gryzonie stanowią szczególne zagrożenie – na przykład magazyny, gdzie przechowywana jest żywność.

Ryzyko zakażenia to jednak nie wszystko – szczury i myszy to bardzo niszczycielskie stworzenia, potrafią uszkodzić instalację elektryczną, lub dobra materialne. Masz problem z gryzoniami? Deratyzacja jest jedynym rozwiązaniem.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy również liczne certyfikaty zdobyte na szkoleniach, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby pomóc Klientowi z jego problemem.

Posiadamy środki najwyższej jakości, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych. Wszystkie środki używane przez nas są atestowane i dozwolone do używania w Polsce.

HACCP

postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi

Skontaktuj się

Działamy na terenie Warszawy oraz terenie całego województwa mazowieckiego.

Jeżeli masz pytania zadzwoń – chętnie pomożemy!

516 168 785

ASDDD Krzysztof Śliński

Specjalnością naszej firmy jest dezynsekcja,  dezynfekcja, deratyzacja oraz ozonowanie. Eliminujemy szkodniki i czynniki sprzyjające ich rozwojowi.

Obszar działania

Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

ASDDD Krzysztof Śliński

E-mail: krzysztofslinski@gmail.com
Telefon: 516 168 785
NIP: 113-226-47-13