Jak możemy pomóc?

Zadzwoń: 516-168-785

Deratyzacja

Niestety, szczury i myszy są nadal często spotykanym problemem. Dlaczego nie powinniśmy ignorować obecności tych gryzoni w naszych domach? Ponieważ mogą być nosicielami groźnych chorób (takich jak wścieklizna) i pasożytów (którymi mogą się zarazić również koty i psy). Są miejsca, gdzie gryzonie stanowią szczególne zagrożenie – na przykład magazyny, gdzie przechowywana jest żywność.

Ryzyko zakażenia to jednak nie wszystko – szczury i myszy to bardzo niszczycielskie stworzenia, potrafią uszkodzić instalację elektryczną, lub dobra materialne. Masz problem z gryzoniami? Deratyzacja jest jedynym rozwiązaniem.

Szczury - niebezpieczne gryzonie

 

Gdy widzą człowieka uciekają, lecz jeżeli nie mają dokąd – bronią się poprzez atak, rzucają się na człowieka w okolice twarzy i gryzą. Zaobserwowano wielokrotnie, iż szczur potrafi odbić się od podłoża na wysokość twarzy dorosłego człowieka (źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczur_w%C4%99drowny)

Szczury są odpowiedzialne za wybuchy wielu poważnych epidemii. Co prawda obecnie problem nie ma aż takiej skali, jednak nadal te gryzonie są jednym z głównych roznosicieli wścieklizny.

Chcesz wiedzieć więcej na temat deratyzacji? Chętnie udzielimy wszystkich informacji na ten temat – zadzwoń, lub napisz do nas!