Deratyzacja Warszawa

Zadzwoń po więcej informacji!

deratyzacja warszawwa
usuwanie szczurów Warszawa

Szczury

Usuwanie szczurów.
usuwanie myszy warszawa

Myszy

Usuwanie myszy. 

Deratyzacja – usuwanie szczurów i myszy 

Niestety, szczury i myszy są nadal często spotykanym problemem. Dlaczego nie powinniśmy ignorować obecności tych gryzoni w naszych domach? Ponieważ mogą być nosicielami groźnych chorób (takich jak wścieklizna) i pasożytów (którymi mogą się zarazić również koty i psy). Są miejsca, gdzie gryzonie stanowią szczególne zagrożenie – na przykład magazyny, gdzie przechowywana jest żywność.

Ryzyko zakażenia to jednak nie wszystko – szczury i myszy to bardzo niszczycielskie stworzenia, potrafią uszkodzić instalację elektryczną, lub dobra materialne. Masz problem z gryzoniami? Deratyzacja jest jedynym rozwiązaniem.

Deratyzacja

Jakie zagrożenia wiążą się z brakiem reagowania na szczury?

Odszczurzanie przestrzeni powinno być czymś zupełnie naturalnym, co jednak nie jest dla wszystkich oczywiste. Być może nie każdy zdaje sobie sprawę, że populacja szczurów wciąż rośnie. Są to niezwykle odporne na wiele warunków zwierzęta, jednakże ocieplający się klimat, łagodne zimy i zwiększające się zaśmiecanie planety sprawiają, że jest im coraz łatwiej zdobywać pożywienie i ukrywać się przed niebezpieczeństwem. Warto wiedzieć, że są to też zwierzęta bardzo płodne, które w roku mogą mieć więcej niż 5 miotów. Z każdego z nich może się urodzić nawet 10 młodych, które już po kilku tygodniach są gotowe do dalszego rozrodu. Jeśli więc nie zareagujemy odpowiednio wcześnie, bo jeden szczur nie będzie nam przeszkadzał, bardzo szybko może się okazać, że zagrożenie pomnożyło się do naprawdę dużych rozmiarów. Deratyzacja w takim wypadku jest koniecznością. Szczury zawsze będą szukały okazji do zdobycia pokarmu, co jest naturalne.

Szczury mogą być agresywne, nie boją się atakować ludzi i często przenoszą choroby groźne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt domowych. Ponadto szczury są bardzo zdeterminowane, by osiągnąć cel, jakim jest schronienie i pożywienie, dlatego bardzo szybko poradzą sobie z izolacją cieplną budynków, kartonami, workami w magazynach i wieloma innymi, potencjalnie skutecznymi barierami.

Co się dzieje, gdy szczur dostanie się do naszego domu, czy też magazynu? Ma kontakt z żywnością i jej otoczeniem, co znaczy, że ja zanieczyszcza. Na miejscu żeru pozostawia pozostałości w postaci odchodów, moczu, martwych osobników i zniszczonych produktów.

Skorzystaj z usług odszczurzania na terenie Warszawy bądź okolic. Profesjonalnie i w przystępnej cenie.

Co zrobić, gdy zauważymy w domu gryzonie?

Wspomniane pozostałości dobitnie świadczą o tym, że w domu mamy nieproszonych gości, których zdecydowanie warto pozbyć się możliwie jak najszybciej. Jeśli nie widzimy pozostałości, możemy słyszeć chrobotanie, ślady zębów na żywności, czy też zwyczajnie spotkamy się z gryzoniem twarzą w twarz. To, co istotne! Nie wolno brać szczura na ręce, nawet jeśli w jakiś sposób dałby się złapać. Ponadto nie warto częstować go trutką, nawet ukryta w przysmaku. Dlaczego? Szczury są diabelnie inteligentne i najpierw wysyłają do sprawdzenia słabsze osobniki. Jeśli te zdechną, silniejsze szczury pójdą atakować coś innego. Zdecydowanie warto tę sprawę zlecić specjalistom. Nie czekajmy na rozwój sytuacji, bo jeśli widzieliśmy jednego szczura, na pewno jest ich w domu zdecydowanie więcej.

Skuteczne odszczurzanie z ASDDD

Pamiętajmy, że skuteczna deratyzacja to przede wszystkim doświadczenie, dobry sprzęt i wiedza, która pozwala na wykonanie usługi w 100%. Działamy na tyle długo, aby doskonale wiedzieć, jak radzić sobie, nawet w skrajnie złych sytuacjach. Powierzając nam swój dom, masz pewność, że zwalczymy zagrożenie, zanim stanie Ci się krzywda.

Nasze usługi wykonujemy dokładnie, według określonego planu. Używamy sprzętu, który znamy i stosujemy po to, aby bezkonkurencyjnie z zagrożeniem wygrać. Wspieramy się specjalistycznymi środkami, dzięki którym deratyzacja przebiega w większość sytuacji zupełnie bezproblemowo.

Warto pamiętać, że stosujemy jedynie sprawdzone środki, które pozwalają na zachowanie pełnego bezpieczeństwa domowników. Tak ludzi, jak i zwierząt. Warto skontaktować się z nami po więcej szczegółów, które pomogą państwu rozwiać wszystkie ewentualne wątpliwości.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy również liczne certyfikaty zdobyte na szkoleniach, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkiej staranności, aby pomóc Klientowi z jego problemem.

Posiadamy środki najwyższej jakości, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych. Wszystkie środki używane przez nas są atestowane i dozwolone do używania w Polsce.

HACCP

postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi

Skontaktuj się

Działamy na terenie Warszawy oraz terenie całego województwa mazowieckiego.

Jeżeli masz pytania zadzwoń – chętnie pomożemy!

516 168 785

ASDDD Krzysztof Śliński

Specjalnością naszej firmy jest dezynsekcja,  dezynfekcja, deratyzacja oraz ozonowanie. Eliminujemy szkodniki i czynniki sprzyjające ich rozwojowi.

Obszar działania

Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

ASDDD Krzysztof Śliński

E-mail: krzysztofslinski@gmail.com
Telefon: 516 168 785
NIP: 113-226-47-13